11.10.2018

FAJERA POWRÓCI W CZERWCU 2019 ROKU! ✈️

Już dziś mamy zaszczyt zaprosić Was na drugą edycję Fajery – wyjątkowej imprezy rodzinnej, łączącej w sobie pokazy lotniczne, pirotechniczne i motoryzacyjne. Po pierwszej, bardzo udanej odsłonie tego wydarzenia, od początku wiedzieliśmy, że nie ma co zwlekać z planowaniem kolejnych edycji! Było Was blisko 10 tysięcy!

Fajera odbędzie się 15 czerwca 2019 roku, niezmiennie na Lotnisku Muchowiec.

Nie możemy jeszcze zdradzać szczegółów, ale chętnie uchylimy rąbka tajemnicy. Planujemy rozbudowywać program imprezy, zmiany obejmą na pewno organizację stref naziemnych. Pojawią się dodatkowe atrakcje dla dzieci oraz dorosłych, a inscenizacje historyczne zyskają nowy wymiar. Trwają już również prace nad częścią lotniczą wydarzenia – będzie głośno i imponująco!

„Pierwsza edycja jest zawsze trudna i dla każdego organizatora stanowi duże wyzwanie. Format imprezy, który łączy pokazy lotnicze z aktywnościami na ziemi, jest wymagający, dlatego tym bardziej się cieszę, że nasz pomysł na FAJERĘ spotkał się z bardzo dobrym odbiorem wśród publiczności. Wiemy co się naszym widzom podobało oraz jakie elementy wymagają jeszcze poprawy. Błędem byłoby nie wykorzystać tego doświadczenia. Jesteśmy Ślązakami i jesteśmy ambitni.Chcemy dalej rozwijać FAJERĘ i zbudować z tej imprezy ważne wydarzenie, które wpisze się na stałe do regionalnego kalendarza. My dopiero się wznosimy!” – zapowiada Łukasz Władyka, prezes FOSY, współorganizator FAJERY!

Sprzedaż biletów ruszy w grudniu, trzymajcie rękę na pulsie! Podsuwamy świetny pomysł na prezent gwiazdkowy 🎁