09.10.2018

LIGA NARODÓW NA STADIONIE ŚLĄSKIM

To dopiero będzie wydarzenie tej jesieni! W ciągu najbliższego tygodnia, będziemy gościć na Śląsku reprezentacje piłki nożnej Portugalii oraz Włoch – rywali Polaków w ramach rozgrywek Ligii Narodów. Oba mecze rozegrają się na Stadionie Śląskim.

Liga Narodów, to nowy prestiżowy format, który UEFA stworzyła, by uatrakcyjnić europejską piłkę reprezentacyjną. Polska znalazła się w grupie z Włochami oraz Portugalią, zwycięzca grupy awansuje do Final Four, a dobre miejsce w rozgrywkach może dać także awans do Euro 2020.

Zaczniemy od spotkania z Portugalczykami 11 października.
18.45 / OTWARCIE BRAM / 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
20.45 / START MECZU

Spodziewamy się ok pięćdziesięciu tysięcy widzów, wielu z nich przyjedzie do Chorzowa samochodami. Park Śląski udostępnił miejsca parkingowe, jednak bilet parkingowy należy zakupić w internecie przed przyjazdem https://www.ticketmaster.pl/event/9205

Mapa stref parkingowych:

http://stadionslaski.pl/wp-content/uploads/2018/10/parking-pol-port.jpg

Radzimy! Wybierzcie transport publiczny, jako środek dojazdu i powrotu z meczu. Na Stadion Śląski dotrzesz bez problemu korzystając z transportu publicznego. Wszyscy posiadacze biletów oraz akredytacji meczowych wydanych przez PZPN na mecze Polska – Portugalia oraz Polska – Włochy, będą uprawnieni do bezpłatnego przejazdu tramwajami i autobusami na terenie gmin zrzeszonych w KZK GOP.

Do zobaczenia!