05.12.2018

UWAGA! ZMIANA MIEJSCA KONCERTÓW DAWIDA PODSIADŁO W POZNANIU!

Drodzy, ze względu na awarię dachu w Hali Arena, zaplanowane tam koncerty Dawida Podsiadło musiały zostać przeniesione. Nowe miejsce to hala 3A na terenie Miedzynarodowych Targów Poznańskich. KONCERTY ODBĘDĄ SIĘ BEZ ZMIAN, W ZAPLANOWANYCH TERMINACH o tej samej godzinie. Wszystkie bilety zachowują ważność.

Poniżej znajdziecie oficjalny komunikat organizatora:

„Szanowni Państwo,

Ze względu na uszkodzenie elementów sufitu podwieszanego, Hala Arena w Poznaniu została tymczasowo zamknięta przez Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich sp. z o.o. – operatora obiektu. Decyzja ta jest podyktowana względami bezpieczeństwa.

W związku z tym, jesteśmy zmuszeni przenieść zaplanowane na 4.12, 5.12 i 6.12 koncerty Dawida Podsiadło do hali 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich. Daty i godziny koncertów pozostają bez zmian. Wszystkie zakupione wcześniej bilety zachowują ważność i uprawniają do wejścia na koncert w nowym miejscu w dni, na które zostały zakupione.

Wszystkie osoby, które nabyły bilety przez internet otrzymają szczegółowe informacje drogą mailową od bileterii, w której dokonały zakupu – prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na wiadomość, która pojawi się u Państwa w ciągu 24 h. Osoby, które zakupiły bilety w punktach stacjonarnych proszone są o skontaktowanie się z bileterią, która oznaczona jest na bilecie.

Przepraszamy za niedogodności,

Good Taste Production”