Praca

Stale poszukujemy solidnych i uczciwych pracowników, którzy chcą pracować przy ochronie ludzi, wydarzeń i obiektów. Dołącz do naszego zespołu!

DZIAŁ OBIEKTÓW STAŁYCH – PRACOWNIK OCHRONY W SKLEPACH WIELKOPOWIERZCHNIOWYCH

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • dbanie o bezpieczeństwo ludzi i mienia,
  • obsługę systemu telewizji przemysłowej, monitorowanie zdarzeń alarmowych,
  • podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia,
  • przeciwdziałanie stratom,
  • działanie zgodnie z przyjętymi normami i zasadami,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie ze standardami.

Co oferujemy w ramach współpracy:

  • pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Czego wymagamy:

  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności pracy pod presją,
  • umiejętności pracy w warunkach stresowych,
  • niekaralności
  • dyspozycyjności
  • odpowiedzialności,
  • asertywności,
  • samodzielności oraz systematyczności w działaniu
  • entuzjazmu i zapału do pracy
  • mile widziana licencja pracownika ochrony,

Dział Imprez Masowych – pracownicy służb informacyjnych i porządkowych

  • stawkę adekwatną do posiadanych kwalifikacji oraz zaangażowania,
  • terminową wypłatę 10 dnia miesiąca,
  • szkolenie,
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia awansu,
  • możliwość doboru zlecenia,
  • stosowne ubranie w zależności od stanowiska czy panujących warunków atmosferycznych (koszulka, koszula, bluza, kurtka).

Dodatkowe korzyści:

  • możliwość zdobycia uprawnień członka służb porządkowych i informacyjnych,
  • możliwość zaliczenia praktyk zawodowych,
  • możliwość uczestniczenia w największych i najbardziej prestiżowych imprezach kulturalnych i sportowych w kraju.

  • ukończonych 18 lat,
  • niekaralności,
  • własnych spodni i butów koloru czarnego,
  • zaangażowania, sumienności, obowiązkowości i odpowiedzialności,
  • umiejętność komunikacji,
  • kultury osobistej.

Dokumenty wymagane:

  • oświadczenie o niekaralności, DO POBRANIA
  • kwestionariusz osobowy, DO POBRANIA
  • oświadczenie ZUS, DO POBRANIA
  • zaświadczenie ze szkoły o statusie ucznia/studenta,
  • kserokopia ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej.

Dział Techniczny

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • możliwość awansu w strukturach firmy.

Zakres obowiązków:

  • realizacja zleceń Klientów w zakresie systemów elektronicznych i elektrycznych zabezpieczenia technicznego
  • montowanie urządzeń systemów alarmowych i CCTV
  • utrzymanie i konserwacja urządzeń systemów alarmowych
  • naprawa i usuwanie awarii
  • wsparcie techniczne przy przygotowaniu ofert i przetargów

  • wykształcenie min. Średnie ( elektryczne , elektroniczne ),
  • bardzo dobra organizacja pracy – zdolność analitycznego myślenia i samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy,
  • min. 2 lata doświadczenia w branży instalatorskiej, zabezpieczeń elektronicznych lub na podobnym stanowisku,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień SEP oraz certyfikatów technicznych z dziedziny instalatorskiej.

Dział Monitoringu – Pracownicy Ochrony Grup Interwencyjnych

  • pracę w grupie profesjonalistów,
  • podstawowe narzędzia do wykonywania powierzonych zadań (samochód służbowy, telefon),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • terminowe płatności,
  • szkolenia,
  • praca w profesjonalnej firmie doceniającej pozytywne, indywidualne cechy pracownika,
  • pracę w Chorzowie i miastach ościennych,
  • zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę.

  • podejmowanie natychmiastowych reakcji na sygnały alarmowe,
  • podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia,
  • zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa kontrahentom,
  • obsługa środków łączności oraz wyposażenia,
  • godne reprezentowanie firmy oraz świadczonych usług.

  • wymagane doświadczenie w pracy związanej z ochroną mienia,
  • niekaralność,
  • legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni,
  • prawo jazdy kat. B,
  • chart ducha, zaangażowanie, odwaga,
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, budowania relacji,
  • znajomość topografii miast terenu działania Grup Interwencyjnych,
  • mile widziane poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli: Zastrzeżone/Poufne.