Systemy alarmowe

Aby skutecznie chronić ludzi i obiekty stosujemy sprawdzone systemy monitoringu. Dzięki nim możemy sprawnie i szybko reagować na wszelkie zagrożenia.

W ochranianych przez nas obiektach monitorujemy podstawowe zagrożenia takie jak pożary, włamania czy napady. Jesteśmy także w stanie reagować na innego rodzaju zagrożenia – np. zmiana poziomu temperatury, stężenie gazów, wilgotność czy rozbrajane systemu alarmowgo o nietypowej porze.

Domy i mieszkania

Nasz monitoring świetnie sprawdza się w domach i mieszkaniach. Zintegrowane systemy, które proponujemy, obejmują zarówno czujniki antywłamaniowe (kontrola ruchu, domknięcia okien, drzwi, zbicia szyby), jak i inne czujniki (np. dymu, gazu, temperatury, zalania).

W naszej ofercie znajdują się systemy przewodowe, których zaletą jest stosunkowo tania instalacja i eksploatacja, a także szeroka gama oferowanych rodzajów czujników. Oferujemy także systemy bezprzewodowe, które pozwalają na szybką instalację i łatwą rekonfigurację, gdy uznamy, iż czujnik musi zostać przeniesiony. Nasze systemy dają możliwość częściowego uzbrajania domu czy mieszkania, a więc wyznaczania stref, które w danym momencie mają być monitorowane.

Do zabezpieczania i monitorowania domów i mieszkań oferujemy też: systemy kontroli dostępu (szeroka gama domofonów i videodomofonów), systemy telewizji dozorowej,techniczne systemy ochrony przeciwpożarowej, systemy energetyczne, zdalne systemy sterowania. Poza tym polecamy również przyciski i piloty antynapadowe oraz sygnalizatory medyczne, które przydają się szczególnie w przypadku monitorowania osób starszych lub chorych. Alarm medyczny może być wysyłany bezpośrednio w formie wiadomości sms do lekarza czy członka rodziny.

Firmy

Bezprzewodowe systemy alarmowe szczególnie często montujemy w obiektach firmowych. W przypadku dużych obiektów, w których zatrudniany jest portier lub pracownik ochrony – montujemy tablice synoptyczne, na których widać miejsce alarmu. Dzięki temu można sprawniej i precyzyjniej reagować na zagrożenia.

Firmom oferujemy także różego rodzaju systemy kontroli dostępu. Poza domofonami i videodomofonami dostępne są systemy kontroli czasu pracy, systemy kontroli wejść w różne części zakładu czy firmy (czytniki kart zbliżeniowych, itp.) oraz systemy telewizji dozorowej i techniczne systemy ochrony przeciwpożarowej.