KUP BILET NA TO WYDARZENIE

Spektakl Teatralny "Klimakterium 2 czyli menopauzy szał"
17.07.2021, Scena Letnia Stadion Śląski.


"Klimakterium 2 czyli menopauzy szał" to druga część wspaniałego spektaklu teatralnego, powstałego na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale jakże młodych.
Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w "Klimakterium...i już!", ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.
I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie - także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo "Menopauzy szał" ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

Występują:
Elżbieta Jodłowska/ Małgorzata Duda/ Maria Winiarska
Anna Korcz/ Ewa Cichocka/ Joanna Jeżewska/ Elżbieta Jarosik/ Katarzyna Kozak
Elżbieta Okupska/Grażyna Zielińska/ Elżbieta Panas/ Ludmiła Warzecha/ Marzena Kipiel-Sztuka
Małgorzata Gadecka/ Renata Zarębska/ Anna Wojton/ Ewa Złotowska

Reżyseria: Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska