O nas

Od ponad 20 lat zajmujemy się ochroną. Przez te lata udało nam się zdobyć bogate doświadczenie, stworzyć profesjonalny i solidny zespół oraz zyskać dziesiątki zadowolonych klientów.

iso_9001Nasza firma została założona w 1993 roku i od początku działalności zajmuje się ochroną. Zapewniamy bezpieczeństwo i kompleksowo obsługujemy imprezy masowe – koncerty, eventy, wydarzenia sportowe i inne. Logistyka imprez masowych czy zarządzanie tłumem to nasz chleb powszedni. Wypożyczamy profesjonalny sprzęt zabezpieczający – bandy, barierki, ogrodzenia i płotki.

Ochraniamy też obiekty – zarówno potężne zakłady przemysłowe, jak i prywatne domy. Aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojemu otoczeniu oferujemy profesjonalne systemy monitorowania osób i mienia. W zależności od potrzeb klientów montujemy i serwisujemy indywidualnie zaprojektowane systemy alarmowe.

Stawiamy na stałe podnoszenie kwalifikacji. Szkolimy się i oferujemy szkolenia innym. Kształcimy pracowników ochrony, zabezpieczenia technicznego, służb porządkowych i informacyjnych.

Wymagamy od siebie i odpowiadamy na wymagania naszych klientów. Dbamy o jakość naszych usług i indywidualnie traktujemy każde zamówienie. Zapewniamy bezpieczeństwo i ochronę, abyś Ty mógł skupić się na własnych celach.

Co nas wyróżnia?

Ludzie

Nasz zespół to profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Wiemy jak skutecznie zabezpieczać wydarzenia, jak kierować tłumem i jak ochraniać ludzi i obiekty. Można na nas polegać.

Podejście

Dla każdego z naszych klientów jesteśmy partnerem. Analizujemy potrzeby i poznajemy specyfikę działań, aby zapewnić sprofilowany plan ochrony. Nie ma dwóch takich samych imprez, wydarzeń czy obiektów - dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie.

Metody

Oferujemy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Naszym klientom zapewniamy pakiet usług związanych z organizacją wydarzeń. Gwarantujemy bezpieczeństwo i komfort pracy.