Nasza firma została założona w 1993 roku i od początku działalności zajmuje się ochroną. Zapewniamy bezpieczeństwo i kompleksowo obsługujemy imprezy masowe – koncerty, eventy, wydarzenia sportowe i inne. Logistyka imprez masowych czy zarządzanie tłumem to nasz chleb powszedni. Wypożyczamy profesjonalny sprzęt zabezpieczający – bandy, barierki, ogrodzenia i płotki.

Ochraniamy też obiekty – zarówno potężne zakłady przemysłowe, jak i prywatne domy. Aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twojemu otoczeniu oferujemy profesjonalne systemy monitorowania osób i mienia. W zależności od potrzeb klientów montujemy i serwisujemy indywidualnie zaprojektowane systemy alarmowe.

Wymagamy od siebie i odpowiadamy na wymagania naszych klientów. Dbamy o jakość naszych usług i indywidualnie traktujemy każde zamówienie. Zapewniamy bezpieczeństwo i ochronę, abyś Ty mógł skupić się na własnych celach.

Stawiamy na stałe podnoszenie kwalifikacji. Szkolimy się i oferujemy szkolenia innym. Kształcimy pracowników ochrony, zabezpieczenia technicznego, służb porządkowych i informacyjnych.